• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дошка пошани

Марія Іванівна Камінська народилася 20 січня 1944 року в селі Зайчики на Хмельниччині. Батько загинув на фронті, а мати все життя працювала в колгоспі.

У 1965 році закінчила Хмельницьке педучилище і невдовзі переїхала в місто Тальне. Усе своє життя пов’язала з педагогічною роботою в одній школі – Тальнівській ЗОШ І – ІІ ступенів № 3 (за винятком кількох місяців). Загальний педагогічний стаж цієї обдарованої учительки початкових класів – 33 роки.

Разом із чоловіком , Францом Францовичем, виховували трьох дочок і до останньої краплини віддавалась роботі, наполегливо і творчо працюючи з малечею, навчаючи її не лише грамотності, а й житейській премудрості.

Ось лише деякі нотатки із характеристики: «… уроки Марії Іванівни неповторні, в кожному є щось нове, цікаве, глибокі за змістом, діти одержують міцні знання».

Після виходу на пенсію Марія Іванівна не втрачає зв’язку зі школою, вона частий гість учнівського та учительського колективів./Files/images/2013-2014_nr/VipTalisman25.jpg

Слово учителю….

* « Марія Іванівна незвичайна людина, з першої зустрічі вона викликає симпатію і повагу, від неї віє теплом і добротою… »

Качан В. О., директор школи

* «Марія Іванівна була для мене наставником і завжди допомагала в роботі як молодому спеціалісту. Але я навчилася у неї не лише премудростям учительської праці, а й умінню цінувати життя…»

Мельник А. П., заступник директора з НВР,
вчитель початкових класів

* «Пропрацювала з Марією Іванівною 16 років. Можу сказати про неї лише приємне: дуже чуйна людина, ніколи не допускала грубощів, приносила усім присутнім любов, турботу й милосердя.»

Гоменюк Н. М., техпрацівник школи

* «Марія Іванівна – це розумна, мудра жінка з красивою душею і добрим серцем. Вона стала для мене прикладом у моїй педагогічної діяльності

Кириленко Л. О., учитель іноземних мов

* «Марія Іванівна частину свого серця і душі віддавала своїм вихованцям та молодим спеціалістам. Вона була, є і буде для нас наставником та старшим товаришем…»

Копернак Т. В., учитель іноземної мови
та світової літератури

* «Марія Іванівна – це мій наставник на педагогічній ниві. Вона високоосвічена людина, яка вміє передавати свої знання іншим, пояснити незрозуміле. Ця жінка викликає у мене повагу і довіру…»

Дозорець Л. А., учитель початкових класів

* «Камінська Марія Іванівна була й залишається для мене незвичайною людиною. Скільки б років не минуло, я пам’ятатиму її уроки добра, щирості й мудрості.»

Потапова О.О., учитель фізики та інформатики

* «Марія Іванівна, як садівник, доглядала за своїми вихованцями, допомагала своїм учням тягнутися до світла знань, вірила і закладала мудрість і доброту…»

Ємельянова О. В., учитель фізичної культури,
голова профкому

* «Із найщирішими побажаннями до Вас звертаються молоді вчителі школи. Від колег по роботі ми чули про Вас багато добрих, теплих і ніжних слів. Хотілося б виправдати довір’я і так само творчо продовжити Вашу справу…»

Коханівська Д. В., вчитель біології
Козяр-Кмітевич І. А., соціальний педагог
Подлісецька Л. В., учитель-логопед
Заярна Р. О., педагог-організатор

Наш ювіляр - дуже добра, чуйна, щира людина, готова завжди прийти на допомогу. В роботі – професіонал, майстер своєї справи, чудовий приклад для наслідування.

Євтушенко Р.М., вчитель початкових класів


/Files/images/Изображение 030.jpgГординська Галина Степанівна

Галина Степанівна прийшла до школи у 1957 році молодою вчителькою і пропрацювала тут 15 років. Це дуже добра, щира, привітна і відкрита людина. Її поважають і шанують багато людей, в той час і далеко за межами рідного Тального. Під час останньої зустрічі (напередодні 2012 р.) вона із захопленням декламувала нам свої такі ж щирі, як і вона, поезії.


/Files/images/DSC01498.JPGЯдвіга Ніна Миколаївна, учитель початкових класів

Ніна Миколаївна мріяла стати вчителем, навіть народилася 1 вересня. А в дитинстві розкладала ляльки за парти і "проводила" уроки. Стала справжнім учителем, про яку всі згадують з любов'ю і повагою!


/Files/images/DSC00624.JPGЛаврійчук Людмила Василівна, учитель української мови та літератури


/Files/images/PA030663.JPGТелегань Галина Іванівна, Качан Валерій Олексійович, Степанюк Галина Петрівна, Телегань Сергій Іванович, Панченко Людмила Йосипівна, Савченко Галина Петрівна, Камінська Марія Іванівна, Чабанюк Григорій Сергійович.


/Files/images/DSC01670.JPGЧернятевич Тетяна Вікторівна, учитель початкових класів та вихователь групи продовженого дня


/Files/images/DSC01736.JPGРейнюк Ніна Олександрівна, учитель російської мови та літератури

/Files/images/DSC01672.JPGКучинська Жанна Григорівна, учитель математики


/Files/images/2013-2014_nr/DSC01735.JPGКамінська Марія Іванівна, вчитель початкових класів

Кiлькiсть переглядiв: 580

Коментарi