Ви знаходитесь тут:
- Головна
- Наша гордість
Наша гордість
1961 рік
Красновський Микола Адольфович – начальник управління перевезень державного Департаменту автотранспорту.
Гнатенко Лідія Іванівна – директор Будинку культури м. Бородянка.
Савіцький Дмитро Іванович – юрист земельного відділу м. Золотоноша.
Гончаренко Лариса Валер'янівна – Київський науково – дослідний інститут.
Гнатенко Зінаїда Іванівна – очолює конструкторське бюро м. Санкт-Петербург.
1962 рік
Бондаренко Софія Никифорівна – колишній директор школи №2.
Нікітін Володимир Володимирович – начальник перевезень порту Українка.
1964 рік
Папка Володимир Володимирович – Міністерство будівництва
Ковіта Володимирович Іванович – полковник у відставці м.Львів.
1965 рік
Тресніцька Валентина Никифорівна – директор ліцею м.Тальне.
1966 рік
Фурс Алла Григорівна – кандидат с/г наук м. Белгород.
Макеєнко Віктор Михайлович – підполковник запасу, декілька разів на підводному атомному човні обійшов земну кулю.
1967 рік
Цеменко Віктор Васильович – полковник міліції м. Москва.
1968 рік
Гончаренко Тетяна Валер'янівна – лікар м. Київ.
Розгон Надія Іванівна – срібний призер Монреаля з академічної греблі.
Шульга Володимир Ілліч – підприємець м. Черкаси.
1969 рік
Циганенко Петро Лукашевич – голова сільради с. Білашки.
Дерена Володимир Денисович – начальник транспортного цеху ЗАТ «Щебеневий завод».
1970 рік
Булавка Микола Іванович – директор КХП, Казахстан.
1971 рік
Ноздровський Анатолій Петрович – відео-інженер телецентру «Альфа»
1972 рік
Лук'янченко Тетяна Петрівна – учитель м.Фастів.
Булавка Олександр Іванович – лікар-протезист,Америка.
1974 рік
Канішевський Микола Дмитрович віце-президент телекомпанії м. Київ.
Ковіта Петро Іванович – м.Київ, підприємець.
Самар Тетяна Григорівна – лікар – психолог м .Москва.
1975 рік
Шит Світлана Миколаївна – педіатр м. Москва.
Пастух Людмила Дмитрівна – учитель математики с. Мошурів.
Безпала Тетяна Марківна – викладач музичної школи м. Тальне.
1976 рік
Столярська Лариса Степанівна – поет-композитор м. Тальне.
1977 рік
Білявська Лариса Григорівна – юрист райдержадміністрації м. Тальне.
1978 рік
Івченко Володимир Васильович – начальник дробарного цеху ЗАТ «Щебеневий завод».
Мартинюк Надія Анатоліївна – методист дитсадка «Світлячок» м.Тальне, нагороджена премією О.А.Захаренка.
1980 рік
Антощук Ірина Павлівна – редактор газети м. Вінниця.
1982 рік
Поліщук Ірина Петрівна – лікар мікро-хірург м.Київ.
Корчевний Віктор Васильович – голова колгоспу с. Шабастівка Монастирищенський район.
1983 рік
Оратівський Ігор Володимирович – викладач військової академії м. Санкт-Петербург.
Хлипало Світлана Степанівна – викладач с/г інституту м.Київ.
1984 рік
Павлова Людмила Миколаївна – зав. реабілітаційним центром м. Тальне.
1987 рік
Слюсарський Ростислав Іванович – підприємець меблевих виробів м.Тальне.
Соколюк Наталія Вікторівна – викладач коледжу м. Тальне.
Кавун Олена Борисівна – майор, начальник станції м. Тальне.
1990 рік
Комар Ігор Іванович – лікар – реаніматолог, молодший науковий співробітник МНС інституту серцево – судинної хірургії ім. М.Амосова АМНУ м. Київ.
Курницька Світлана Миколаївна – лікар м. Одеса.
1995 рік
Суткова Оксана Володимирівна – викладач християнського університету м. Київ.
Качан Олександр Валерійович – працівник банку м. Київ.
1996 рік
Когут Таміла Миколаївна – артистка театру м. Дніпропетровськ.
1997 рік
Ніколенко Вадим Валентинович – викладач с/г академії м. Київ.
Суткова Мар'яна Володимирівна – викладач лінгвістичного центру для іноземців м .Київ.
Рябуха Наталія Анатоліївна – викладач Переяслав – Хмельницького інституту культури.
Люлька Євгенія Миколаївна – суддя м. Звенигородка.
1999 рік
Мошкутело Ярослава Петрівна – редактор газети «Метро» м.Київ.
2002 рік
Судакова Ірина Володимирівна – переможець Всеукраїнського пісенного конкурсу.
Кiлькiсть переглядiв: 909