• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Школа в засобах масової інформації
"НОВИЙ ДЗВІН" №41 (301) від 07.10.2021 р.
Про проведення благодійної акції "Гарбузова осінь", яка відбулася 29 вересня 2021 р.
"НОВИЙ ДЗВІН" №43 (300) від 21.10.2021 р.
Про проведення свята "Посвята в козачата", яке відбулося 13 жовтня 2021 р.
"Поле честі" №12 від 19.03.2015 року

Назвали кращою, нагородили кубком

"Колос" від 30.12.14 року

Поклонімося Василю Симоненку!(до 80-річчя славного земляка)

"Тальнівщина" №100-101 від 18.12.2014 року

Один день із життя школи

"Колос" №95 від 05.12.14 р

Добрі діти - батькам вінець

"Ваша газета" №27 (80) від 27.11.14 року

Щирість дитячого серця

"Тальнівщина" №97-98 від 14.11.2014 року

Майбутнє України

"Колос" №80 від 14.10.14 року

Виховуємо патріотів

"Тальнівщина" №78-79 від 09.10.2014 року

Тиждень туризму та краєзнавства

"Тальнівщина" №76-77 від 02.10.2014 року

"Нетехнічні" працівники

"Колос" №74 від 23.09.14 року

Шануємо українство

"Поле честі" №38 від 18.09.2014 року

Насичений початок навчального року

"Український футбол" №43 від 13 червня 2014 року


Фінальна частина всеукраїнського турніру "Шкіряний м"яч - кубок Coca-cola" - 2013/2014 дітей 2000 р.н.

"Тальнівщина" №68-69 від 04.09.2014 року

Вітаємо з початком нового навчального року!

"Ваша газета" №18 (71) від 04.09.2014 року

Пролунав перший дзвоник

"Колос" №68 від 02.09.14 року

Матеріал Людмили Нестругіної про готовність шкіл до нового навчального року

"Колос" №63 від 29.08.14 року

До рідної школи - з далеких доріг (зустріч через 50 років)

"Колос" №41 від 30.05.14 року

Інклюзія - вимога часу

"Колос" №30 від 15.04.14 року

Здорове харчування

Квітуватимуть каштани

"Колос" №26 від 01.04.14 року

Найкраща читачка

"Поле честі" №44 від 31.10.2013 року


Актуальна спеціальність

"Поле честі" №2 від 10.01.2013 року


Нема нічого кращого, ніж зроблене власними руками

Учні 5 класу міської школи №3 святкові ялиночки виготовляли вдома. У кого як спрацювала фантазія, бо до школи на конкурс вони поприносили різні. Та з пляшки вирізана, ця з гірлянди змайстрована. А найоригінальнішу зробили разом з учителькою Д.В. Коханівською з одних цукерок. Ну ця точно довго не зможе радувати око!

"Колос" №91 від 30.10.12року

Правильне мовлення дитини - запорука розвитку особистості

Що робити батькам, щоб допомогти своїй дитині досягти успіхів у житті? Наскільки важливо для підростаючого, але поки ще зовсім маленького, менеджера, адвоката, економіста, політика уміння красиво, чітко і виразно говорити? Як часто губиться цікава, оригінальна думка, озвучена мляво, невиразно, незрозуміло.

Багато дітей в силу свого віку ще не знають, наскільки важливо для них навчитися правильно говорити, але батьки по винні розуміти, що навіть найменше порушення звуковимови може негативно вплинути на подальший розвиток дитини. Чому?

По-перше, в багатьох дітей у зв'язку з недоліками мовлення виникають психологічні проблеми – дитина соромиться свого мовлення, намагається менше говорити – і, як наслідок, вона стає більш замкнутою, нетовариською.

По-друге, порушення звуковимови в дошкільному віці є першою сходинкою до проблем в навчанні читання і письма в школі (виникають, так звані, дислексія - порушення читання та дисграфія – порушення письма).

І, по-третє, мовлення – це один з найголовніших засобів пізнання світу, а тому погано розвинене мовлення буде перешкоджати повноцінному розвитку особистості

Навички правильного мовлення дитина набуває в сім’ї. Усе те, що роблять батьки для загального та мовленнєвого розвитку своєї дитини, має велике значення для всього її подальшого життя.

Мовленню необхідно вчити, перш за все, шляхом особистого прикладу. Дитина повинна чути правильне, чітке мовлення, бажано, щоб батько і мати розмовляли з малюком на одній, на рідній мові.

Коли дитятко підросте, не говоріть до нього його мовою: «післи», замість «пішли», «мольоцько», замість «молоко», - це гальмує розвиток мовлення. Потрібно чітко вимовляти складні слова, деколи багато раз.

Отже, що повинна вміти дитина

У 3 роки малюк має повне право перекручувати звуки, неправильно будувати речення. Головне, щоб він розумів звернену до нього мову і вмів донести до інших свої думки. Якщо дитина в змозі виконати ваші нехитрі прохання, а ви розумієте його, незважаючи на «кашу в роті», - тоді все в порядку. Допомога фахівця потрібна трирічним мовчунам і тим малюкам, яким неясні найпростіші ваші вимоги.

В 4 роки дитина вже має говорити так, щоб його розуміли не тільки батьки, а й сторонні. Дитина говорить велику кількість слів, але вимова звуків ще недостатньо чітка. Але якщо вихователька або сусід по кілька разів перепитує вашого малюка, не розуміючи його, тоді потрібно позайматися з логопедом.

У 5 років дитина ще може не вимовляти букву "р". А в 6 років, перед школою, вважається нормою правильна вимова і використання відмінків, вміння складно і грамотно говорити.

Та в усі часи основними навичками, які знадобляться першокласнику були і є читання, письмо та елементарна математика. Дошкільнята повинні мати добре розвинену дрібну моторику пальців, творчо підходити до простих завдань, розрізняти букви і вміти їх називати. Намагайтеся всебічно розвивати пам'ять та увагу дитини, формувати вміння виражати свої думки та вислуховувати інших. Пропонуйте дитині переказувати вам оповідання чи казки, описувати побачене, доповнювати речення – усе це допомагає розвивати словниковий запас.

Не забувайте розвивати і дрібну моторику пальців рук - тобто малюк якомога більше повинен працювати своїми неслухняними пальчиками. Як би не здавалося вам це втомливим, нехай малюк сам застібає гудзики, шнурує черевики, засукує рукави. Причому починати тренуватися дитині краще не на своєму одязі, а спершу "допомагати" одягнутися лялькам і навіть батькам. У міру того, як дитячі пальчики будуть ставати спритнішими, його мова буде все зрозуміліше не тільки мамі. Також дуже корисно ліпити.

Вчасне невиправлення мовленнєвих вад призводить до порушення та затримки загального розвитку дитини, до труднощів у сприйманні та аналізі як навчального матеріалу, так і сучасних реалій. Тому логопеди завжди попереджають батьків, та застерігають їх від легковажного ставлення до проблем мовлення їхнього малюка .

Отже, якщо Ви помітили, що Ваша дитина неправильно вимовляє деякі звуки, її мовлення нечітке; якщо Вам здається, що мовлення Вашої дитини відрізняється від мовлення її однолітків - в таких випадках краще звернутися до кваліфікованого фахівця.

Кожного року у вересні логопеди проводять обстеження учнів шкіл та вихованців дитячих садків району, надають консультації вчителям, вихователям, доводять до відома батьків, що їх дітям необхідна логопедична допомога. Адже, тільки логопед з'ясує причину відставання дитини в мовленні та допоможе її подолати.

Тож бажаємо усім батькам терпіння та наснаги, адже в житті вашої дитини починається нелегкий етап, що потребує праці, уваги і терпіння як з його, так і з вашого боку.

Подлісецька Лілія Василівна

логопед Тальнівської ЗОШ №3

"Поле честі" №43 від 25.10.2012 року

Зустріч через роки

"Колос Тальнівщини" №82-83 від 11.10.12 року

Наша школа святкує ювілей

"Колос Тальнівщини" №71-72 від 01.10.09 року

Я живу школою

Валерій Олексійович Качан - директор Тальнівської школи №3 І-ІІ ст. - керівник нової генерації. Він має риси невтомного лідера, спонукає людей до змін, оновлення, вдосконалення. Цього досягає повсякденною працею, мета якої - активізація кожного педагога, формування вчителя-дослідника з високим рівнем професіоналізму.

Власним прикладом Валерій Олексійович довів, що постійний пошук, творчі поїздки учнів, вчителів, вивчення сторінок рідного краю, зокрема, створення історії школи - це все запорука підкорення нових сходинок в роботі школи.

- Я живу школою, - каже директор. - Добре працювати, коли поруч з тобою колектив однодумців: творчих, працьовитих, наполегливих людей,- відзначає Валерій Олексійович,- ми робимо все, щоб створити необхідні умови для навчання і відпочинку учнів та працівників школи, і дякуємо за підтримку і взаєморозуміння батькам та усім, хто допомагає школі.

"Поле честі" №37 від 08.04.2011 року

Тут працюють ентузіасти

"Найбільше зробили до початку навчального року в міській школі №3. Шкільне подвір"я оздоблене скромно, зате дуже оригінально. Трішки фарби, підручні матеріали та багато фантазії - і діло пішло. Зараз це найоригінальніший шкільний двір у Тальному. Створена влітку екологічно пізнавальна стежка взагалі унікальна. Є в цієї школи одна прекрасна традиція: коли до неї не завітаєш, обов"язково побачиш щось нове."

"Колос" №70 від 30.08.11року

Навчальний рік розпочинається

"Щороку біля шкіл більшає квітів. Заходимо на подвір"я міської школи №3. Тут оригінально оформили шкільну садибу, розробили еколого - пізнавальну стежку "Камінці". Є тут зупинки "Водограй" з гарним фонтаном. "Зоологічна" - з алеєю каштанів і багатьма видами птахів і комах. , "Ландшафтна", де оформлено дві альпійські гірки - маленькі кам"яні садки і дуже приваблива зупинка "Зелена аптека", де ростуть лікарські рослини. Про це все важко розповідати, це треба побачити. Справді майстровиті руки у вчителів. А який гарний кабінет історії оформила Ольга Кулик."

"Колос" №70 від 30.08.11року


Зустріч через 47 років

"Знову цього року зібралися на традиційну зустріч випускників Тальнівської дев"ятирічної школи №3. Нас зустрічали на порозі рідної школи директор Валерій Качан, заступник директора Таміла Янкова і наш незмінний класний керівник Галина Гординська.

/Files/images/Изображение 027.jpg

Лунає малинова мелодія шкільного дзвоника, заходимо в свій рідний клас. Наш клас чудовий: нові штори на вікнах, нові парти, шкільна дошка. Відчули свіжість і запах фарби.

Розпочинається традиційний урок, який проводить наша люба вчителька Галина Степанівна Гординська.Вона називає прізвища вчителів та учнів , яких немає вже між нами. Їхню пам"ять вшановуємо хвилиною мовчання.

І полинули спогади про школу, про свій життєвий і трудовий шлях , про вчителів, туристичні походи по рідному краю."

"Поле честі" №43 від 20.10.2011 року

Від щирого серця

18 і 19 жовтня на стадіоні біля міської школи №3 пройшов традиційний футбольний турнір на кубок школи, що має офіційний статус районних змагань. Кожній команді як приз дістався торт, а самим футболістам - шоколад.

Про призи потурбувався щебеневий завод. Відколи директором підприємства працює В.А.Орлов, регулярно допомагати школі взагалі стало традицією. Більше всього опікується навчальним закладом начальник цеху, він же голова ради школи А.І. Івченко.

Влітку після рясних дощів спортмайданчики могли зарости буйнотрав"ям .Треба скосити.Звертаємось до шефів. Прислали дві косарки, все гарно зробили. Дітям є де поганяти м"яч.

Щороку до Дня учителя педагоги їздять на цікаві екскурсії. Цього року побували в будинку музеї В.Чорновола. А про транспорт для поїздки подбали щебеневики.

"Колос" №86 від 25.10.11 року


Кубок - у третьої школи

"Традиційний футбольний турнір відбувся минулого тижня на стадіоні біля міської школи №3. У відкритому чемпіонаті району брали участь хлопці та дівчата. Футбольна боротьба була дуже цікавою, а головне - чесною. Довелося набігатися й суддям Михайлові Самсонову та Віталію Товту, колишньому вихованцю третьої школи. Два дні пролетіли швидко , визначилися й переможці. Кубок серед дівчат вибороли школярки школи №3, вони вчетверте заволоділи нагородою. Серед хлопців кубок завжди був у третьої школи. Ось і в п"яте він знову став їхнім."

"Колос" №95 від 22.11.11року


Народний депутат Сергій Терещук відкрив у Тальному громадську приймальню

"На прийом цього дня потрапили й перші відвідувачі . Серед них - директор Тальнівської загальноосвітньої школи №3 Валерій Качан . Він розказав про здобутки своєї школи і, звичайно, не оминув і проблеми. Народний депутат пообіцяв найближчим часом відвідати цю школу особисто.

"Колос" №98 від 02.12.11року

Депутат врахує думки земляків у своїй роботі

"У цей день нардеп ознайомився також з роботою Тальнівської ЗОШ №3. Тут нагромаджено цікавий і корисний для всіх досвід навчальної, виховної і спортивної роботи з учнями. У старих приміщеннях школи педагогічному колективу і рушію всіх починань директору Валерію Качану вдалося створити сучасні умови для дітей, затишок, привабливе естетичне оформлення , тут майже все шкільне подвір"я облаштоване спортивними майданчиками. Сергій Терещук високо поцінував ці зусилля і подарував щколі ноутбук."

Телеканал "Рось", 15:10, 3.12.11року

Телепередача на обласному каналі "Рось" про відвідування школи С. Терещуком (матеріали зібрано у школі)."Колос" №3-4 від 6.01.12 року


"Колос" №3-4 від 6.01.12 року


Учитель року - 2012

Тридцятого грудня у святково прибраній залі райдержадміністрації зібралися педагоги району, щоб підбити підсумки конкурсу "Учитель року - 2012", який проходив у п"яти номінаціях.

У номінації "Фізкультура" перемогла Олена Вікторівна Ємельянова із школи №3. Ця вчителька захоплюється футболом та прищеплює любов до цього виду спорту у дівчат. Вона створила футбольну команду дівчат, які беруть участь не лише у районних змаганнях.Честь Тальнівщини ці спортсменки захищають і в області. Активно займаються футболом і хлопці, які торік вибороли перше місце у районних змаганнях та брали участь у фінальних змаганнях із футболу на відомому стадіоні "Донбас - Арена".

"Освіта України" №1-2 від 10.01.12 року

Бокс переміг коней

/Files/images/z_eec0d36a.jpg

10 січня 2012 року опублікована стаття колишньої вчительки нашої школи Надії Стригун(зараз працює в обласному управлінні освіти). У матеріалі розповідається про нащадка циганів кочівників Богдана Сердюченка, який став тренером з боксу. На фотографії зображений учень нашої школи, також ром, Микола Кузьменко, який відвідує секцію боксу,а у фіналі обласних змагань посів ІІ місце. В матеріалі вміщено відгук Миколи про свого тренера: - Богдан Петрович нікого не виокремлює, до всіх ставиться однаково, переймається нашими проблемами, навіть незначними.

"Колос" №13 від 10.02.12 року

Педагогічні читання

Минулого тижня педагогічні читання, присвячені 75-річчю з дня народження нашого славетного земляка - педагога Олександра Захаренка, пройшли у міськай школі №3. У люті морози за круглим столом зібралися вчителі закладу. Все це організувала заступник директора з НВР Янкова Таміла Миколаївна. Вона показала матеріали екскурсії 2010 року в Сахнівську школу, а також презентувала як ідеї Захаренка втілюються в нашій школі.

Педагоги переглянули відеоматеріал про О.Захаренка. Про втілення його ідей у життя розповів директор школи Валерій Качан. А це і створення привабливої шкільної садиби, і навчально - розвиваючого середовища, шкільного музею тощо. Про педагогічну спадщину Захаренка, патріотичне виховання, формування духовних цінностей розповіли вчителі закладу. Завідуюча бібліотекою організувала виставку книг про Олександра Захаренка.

Як сказав Валерій Олексійович, такі педагогічні читання досить корисні, бо додають позитивного емоційного заряду в роботі, на них обговорюються актуальні питання виховання майбутнього покоління.

"Поле честі" №8 від 23.02.2012 року

У школі №3 завжди цікаво

Від понеділка третій день підряд юні ентузіасти спорту завзято розчищають від снігових заметів стадіон біля міської школи №3. Кучугур там нажбурляло незміряно, але ж дуже хочеться знову поганяти у футбол. Як були дуже сильні морози й снігопади, то цілий місяць не випадало пограти, скучили за м"ячем аж-аж. Адже у цій школі футбол - спорт один як для хлопчиків, так і для дівчат.

Ну а поки готують поле для змагань, учителька В. Г. Лисогор зі своїми п"ятикласниками гарно приготувалися до Міжнародного дня рідної мови. Його відзначили 21 лютого, і свято вдалося цікавим та насиченим. Наголошувалося, що мова - це не лише засіб спілкування, а й культура етносу. Нове ж покоління має вирости освідченим і культурним. Найактивнішими участь взяли п"ятикласники, які підготували художню програму, а також учні старших класів Мирослава Заїченко, якій випала роль допитливої журналістки, Юля Баштова, Аліна Водоп"ян та цілий ряд інших.

"Колос" №18 від 28.02.12 року

Конкурс на кращу снігову бабу

22 лютого в школі відбулося свято проводів зими. В цей день діти грали в різні ігри, розваги. Кожний клас оформив своє снігове містечко (ліпили снігову бабу, будували фортецю). Комісія в складі: Тицькун О.О., Ємельянова О.В., Янкова Т.М. дійшли до висновку, що всі снігові роботи заслуговують найвищої оцінки, тому що вони принесли всім радість і велике задоволення.

З мрією про весну і футбол

Вперше за багато років взимку учні школи майже не проводили занять на футбольному полі із штучним покриттям. Заважали люті морози та велика кількість снігу. В останні дні діти з великим задоволенням розчищають поле, готуючись до захоплюючих футбольних баталій. Добре вправляються на полі не лише з м"ячем, а й ... з лопатою. Найактивнішими були: Проценко Богдан 5кл., Заєць Дмитро 5кл., Мамієнко Андрій 6кл., Плисюк Юрій 6кл., Педько Вадим 6кл., Панченко Владислав 6кл., Козаченко Ярослав 6кл., Олійник Віктор 7кл., Поліщук Володимир 7кл., Даниленко Владислав 7кл., Мельниченко Владислав 7кл., Карман Максим 8кл., Шарій Владислав 8кл., Журавльов Владислав 8кл., Жовтобрюх Артем 9кл., Мельник Назар 9кл, Бондаренкр Олексій 9кл., Максимчук Андрій 9кл. Настирність та наполегливість, бажання займатись улюбленою справою - обов"язково принесе результати.

"Поле честі" №11 від 15.03.2012 року

Міс Весна - 2012

Дивитись у розділі "Новини"

"Поле честі" №11 від 15.03.2012 року

"Роде наш красний, роде наш прекрасний"

Дивитись у розділі "Новини"

"Поле честі" №12 від 22.03.2012 року

Наш логопед

Комп"ютери зараз є по всіх школах, вже кожна має свій сайт в Інтернеті. Але тільки в міській школі №3 інтернет-сторінки постійно оновлюються. В інших прочитаєш останні "свіжі" новини навіть дворічної давності.

Веде постійно сайт школи №3 Лілія Василівна Подлісецька. Взагалі вона перебувала в декретній відпустці, але коли попросили її вийти на роботу достроково, то не відмовилася. Вона взагалі дуже сумлінна як працівник, на якого завжди можна покластися. Той цього разу не підвела.

Взагалі Лілія Василівна ще в дитинстві мріяла стати вчителькою, але обов"язково якоюсь незвичайною. Тому і обрала професію логопеда. Під час навчання в університеті працювала в одній із Київських шкіл. Та доля змінилася: з нареченої стала щасливою дружиною, повернулася до рідного міста. Якраз звільнилося місце логопеда в школі №3. Тепер молода, завзята й енергійна учителька працює з дітками, які мають певні вади мови. Займаються вони невеликими групами, виконують своєрідні завдання щодо вимови та написання слів. Спеціальні ігри, спеціальні вправи для м"язів обличчя готує молодий педагог, що прагне навчити їх правильної вимови. Тягнуться до неї дітки, прибігають і показують свої результати, яких можна досягти тільки завдяки старанній роботі.

Ліля Василівна постійно працює над своїм фаховим рівнем, а тому і справляється успішно з труднощами. Старанна і вимоглива в роботі до себе, так і малечу привчає. Разом з іншими вчителями активно готується до 55-річчя школи. Лагідна і ніжна, сувора і вимоглива, молода і щаслива, з чарівною усмішкою, яка сяє на її обличчі, добрими і ніжними очима підхвалює своїх непосидючих вихованців. А вони, відчуваючи добро, відповідають довірою та стараннями.

"Поле честі" №13 від 29.03.2012 року

Щоб життя наповнювалося піснями

Аліна Водоп"ян навчається у Тальнівській ЗОШ №3. Весела, енергійна, завзята, відповідальна. І постійно чимось зайнята. Хороша спортсменка, співачка, активістка 9 класу. Вона не відмінниця в навчанні, але відмінниця у позакласній роботі: чи виступати чи на ділянці працювати - скрізь відповідальна, ще й за результат хвилюється. Її сильний, дзвінкий, мелодійний голос часто звучить у шкільному залі. Шкільні свята і конкурси не обходяться без її участі.

Нещодавно в школі проводився конкурс "Міс Весна" і Аліна стала віце-міс школи. У районному конкурсі "Зоряний дощ" виборола друге місце. Було багато інших перемог.

- Ти хвилюєшся перед виступами?

- Так, бо хочу і стараюся, щоб та чи інша пісня пролунала якнайкраще,вкладаю в пісню всю свою душу.

Жорстоко доля повелася з Аліною, вона змалку залишилася круглою сиротою. Але її дитяче серце вистояло, з роками перенесло страшний тягар життя у музику. Музика, пісні для Аліни - це смисл її життя. В цьому році закінчує ще й музичну школу. Коли торік виступала на звітному концерті, аплодуючий зал довго не відпускав Аліну, хотів, прагнув, запрошував, щоб вона співала й співала.

"Колос" №38 від 08.05.12 року

Дворазові чемпіони області

Ми вже розповідали про шлях до фіналу чемпіонату області з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" футболістів середньої вікової групи (2000 н. р.) Тальнівської ЗОШ І-ІІ ступенів №3.

Фінальний турнір, як і в минулому, щасливому для цих дітей, році, проводився в неділю 28 квітня в м. Городищі. Три команди представляли ті самі міста – Черкаси, Городище, Тальне. І лише золотоніські діти були "темною конячкою". Забігаючи наперед, скажемо, що виступили вони найгірше, посіли ІV місце.

Так склалось, що за 4 дні (з четверга до неділі) діти провели 5 матчів (четвер – дві гри у Маньківці, п'ятниця – зустріч з уманським "Іллічівцем" в рамках дитячої ліги, неділя – дві фінальних гри у Городищі).

Такий напружений графік не міг не відбитись на здоров'ї юних дарувань, троє дітей грали фінал із серйозними пошкодженнями колін та руки.

Не дивлячись на величезну напругу, обидві гри напрочуд вдало складались для нас. У півфіналі впевнено переграли черкаських юнаків 5:3, а у фіналі розгромили господарів 4:0. Таким чином, два роки поспіль ті самі діти стали чемпіонами області. Стабільність свідчить про невипадковість успіхів минулого року, в тому числі поїздку на "Донбас - Арену".

Спробуємо розібратись у причинах успіху:

1. У школі при підтримці районної влади, шефів послідовно працюють над створенням бази (футбольні поля зі штучним покриттям та для шкіряного м'яча єдині в районі; крім того, є ще два міні-футбольних майданчики).

2. Футбол став найпопулярнішим заняттям школярів. У нього грають практично всі. Для цього ефективно використовуються уроки фізичного виховання (Ємельянова О.В.), перерви, позаурочний час.

3. Свого часу відділ освіти , ДЮСШа пішли назустріч проханням дирекції, дітей та батьків і відкрили на базі школи секцію футболу для хлопчиків та дівчаток. Тут працювали і працюють кваліфіковані дитячі тренери, зокрема: Ємельянов М.В., Дячук О.О., Каплюченко Ф.П. та інші.

4. Розроблена система залучення дітей до найрізноманітніших спортивних змагань, в т.ч. обласних і республіканських. Наприклад, щороку проводяться відкриті чемпіонати школи з футболу серед хлопчиків і дівчаток на кубки навчального закладу. Вони включені до календаря районних змагань. Діти є членами різних збірних, чимало залучається навіть за ігри дорослих. Там вони також не пасуть задніх.

5. Поступово поповнювався інвентар. Сьогодні відсутні проблеми з формою, м'ячами. Вони наявні в достатній кількості. Причому, діти самі "заробляють" його на багатьох змаганнях.

6. Діюча система роботи школи сприяє поліпшенню здоров'ю дітей. Проведений ретельний аналіз захворювань учнів за останніх п'ять років показує, що рівень захворюваності має позитивну тенденцію до зниження.

7. Без підтримки відділу освіти (Синьогуб В.М.), шефів (Орлов В.А.), команда могла б і не взяти участі у багатоетапних змаганнях "Шкіряного м'яча". Подібних прикладів сьогодні, на жаль, чимало. Відділ освіти виділяє автобус, голова правління ЗАТ "Щебзавод" Орлов В.А. на всі виїздні матчі у Катеринопіль, Маньківку, Городище – пальне. Активно допомагали команді також батьки.

Лише завдяки поєднанню вищеназваного можна було досягти таких результатів.

№74 від 11 вересня 2012 року

І знову кличе школа

У серпні на чергову зустріч зібралися випускники міської школи №3. Уже пройшло 49 років, як для нас продзвенів останній дзвоник і благословив на шлях дорослих людей.

Біля школи нас зустрів директор школи Валерій Качан і дорога нам і люба класний керівник Галина Степанівна Гординська. Ми були раді знову потрапити у світ дитинства. Школа радо нас зустріла відремонтованими кабінетами. У коридорі – ряд стендів про історію закладу, вчителів, учнів – випускників, про спортивні досягнення футболістів.

Директор школи Валерій Качан розповів нам, чим живе заклад зараз, за що ми йому щиро вдячні. Спасибі й усім учителям, й учнівському колективу, батькам за те, що так гарно підготували школу до нового навчального року.

… Лунає малинова мелодія шкільного дзвоника, і ми заходимо у свій клас, сідаємо за парти. Наш клас світлий і красивий. Нові штори на вікнах, нові парти, шкільна дошка. Розпочинається традиційний урок, який веде Галина Степанівна. Ми пом'янули вчителів та однокласників, яких вже немає серед живих. А потім ми спілкувалися один з одним.

Приємно, що із 29 випускників 13 здобули вищу освіту, 16 – середню спеціальну. Володимир Ковіта – полковник, Валерій Подхватілін, Володимир Папка, Петро Дерена , Зіна Гнатенко – будівельники. Володимир Когут - лікар, Жанна Фурс – вчителька, Надія Гордієнко, Тетяна Марченко - економісти.

Випускники згадували шкільне життя, екскурсії до різних міст, туристичні походи. А ще те, як доглядали за кроликами на шкільній фермі, вирощували різні сільськогосподарські культури, брали участь у районних виставках, обласних. Школу не раз нагороджували за добру працю юннатів.

Та найбільше у цей день ми дякували нашій дорогій вчительці, яка віддавала нам не лише знання, а тепло своєї душі. Галина Степанівна із приємним хвилюванням згадує шкільні роки своїх вихованців, гордиться ними та їхніми успіхами. Усі присутні дуже вдячні своїй однокласниці Світлані Філіцькій за організовану зустріч. Дай нам Бог здоров'я зустрітися наступного року на ювілей нашого випуску та на ювілей нашого класного керівника.

За дорученням випускників Світлана Філіцька

Кiлькiсть переглядiв: 739

Коментарi

  • Curtisjorce

    2017-10-29 20:55:03

    Мы ценим ваше время и делим с вами общие цели. Ваши продажи для нас главный приоритет. заказать прогон хрумером логин скайпа SEO2000[/url] оращайтесь договримся есть примеры работ логин скайпа SEO2000...