• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Слово про школу

До святкування 55-річчя школи учням запропонували написати про рідну школу.

У школі за останні п'ять років багато чого змінилося. Школа стає ще привабливішою й привабливішою. Класи стали затишними. Маємо змогу на уроках працювати на комп'ютерах. Любимо різні конкурси, змагання, які проводяться у школі.

Судакова Софія, учениця 6 класу

Я люблю ходити до школи , бо тут ми здобуваємо знання, вчимося як на світі жити. Для мене школа – це другий дім. У цьому домі є розумні порадники – вчителі й найкращі друзі, які стараються гарно вчитися.

Бабінський Вадим, учень 5 класу

Я навчаюся в рідній школі №3 вже не один рік. І жодного разу не пожалкував, що пішов навчатися саме сюди. Учителі зрозуміло й доступно пояснюють новий матеріал, допоможуть у будь-яку хвилину. При нагоді організовують екскурсії, щоб нам було цікаво відпочивати.

Поліщук Володимир, учень 8 класу

За роки навчання в школі я зумів її оцінити. Школа сповнена радістю дітвори. На кожній перерві гамірно, адже перерва - час відпочинку. Хто біжить на стадіон, хто – на турніки, хто – на «улюблені пеньочки», а дехто полюбляє посидіти на лавочках біля басейну з фонтаном.

Олійник Віктор, учень 8 класу

Мені моя школа подобається тим, що тут є багато місць відпочинку на перерві та після уроків: каштановий парк, стадіони, турніки, басейн з фонтаном, «пеньочки».

Сухоярська Аліна, учениця 8 класу

Школа – мій рідний другий дім. У ній відчуття незабутні. Ми отримуємо знання, які допоможуть нам у майбутньому. Кожен день, проведений у школі, радісний, особливий, дорогий.

Роздорожня Оксана, учениця 8 класу

У нашій школі навчатися мені дуже подобається. По – перше, хоч вона і не дуже велика, як інші, проте затишна. По - друге, учителі з повагою і любов'ю ставляться до дітей, люблять викладати свої предмети. По – третє, є де відпочити.

Бондаренко Юлія, учениця 8 класу

Як на мене, то школа №3 чудова. Тут ніколи не буває сумно, завжди проводяться різні свята. Учителі допоможуть, коли потрібно. Учні привітні й дружні. Я в цій школі не так давно навчаюся, але вона залишиться для мене найкращою. З кожним роком вона стає привабливішою.

Гречана Наталія, учениця 8 класу

Мені найбільше подобається в школі грати у футбол на стадіоні, а також відпочивати біля басейну, кормити рибок.

Бондаренко Вадим, учень 6 класу

В школі мені завжди подобається перебувати. Вона стала мені наче другою домівкою. Тут проводжу багато часу. Моє улюблене місце відпочинку – стадіон. Учителі до нас ставляться добре, ми їх за це поважаємо.

Вишинський Олександр, учень 6 класу

Я хочу розповісти вам про мою школу №3. Вона для мене найкраща. І я люблю ходити до неї кожний день. Тут я навчаюся, спілкуюся з однокласниками, відпочиваю.

Лісовський Андрій, учень 5 класу

Я в різних школах навчався, але ця школа найкраща. Мені подобається тут. На турніках кожної перерви зі старшокласниками змагаємося.

Кулик Ярослав, учень 5 класу

Для мене ця школа – мій другий дім. Мені подобається тут, є улюблені місця, де я відпочиваю. Я не хочу в якусь іншу школу.

Каплюченко Павло, учень 5 класу

Я вже восьмий рік навчаюся в школі №3. Для мене вона назавжди залишиться найкращою, найріднішою. Скільки часу я проводжу в школі! Навіть після уроків знову приходжу до школи на стадіон, турніки, щоб активно відпочити, набратися сил. Я залюблена у футбол. А тому в моїй пам'яті назавжди закарбуються ті прекрасні дні, коли відбувалися змагання з футболу. Люблю свою школу і вдячна їй за все.

Гоцик Анастасія, учениця 8 класу.

Ще задовго до святкування 50-річчя школи всім бажаючим (учням, випускникам минулих років, вчителям) запропонували написати про рідну школу. Кращі з них були відібрані на стенд «Слово про школу».

Наша школа №3 ще здалеку видніється з-поміж темної зелені дерев. Щодня шкільне подвір’я повниться дитячим галасом, а потім настає нарешті той день, коли лунає на подвір’ї школі останній дзвоник. Ми радіємо, що маємо змогу навчатися в цій чудовій школі.

Безпалий Станіслав

Школа, у якій я навчаюся, мені дуже подобається. Шкільне подвір’я просторе й озеленене. Поряд красується сучасний спортивний майданчик. У школі працюють добрі вчителі, які доступно пояснюють нам новий матеріал, учать нас відповідати за свої вчинки. Минуле нашої школи було насичене різними цікавими подіями.

Ганженко Аліна

Школа №3 – це мій другий дім, у який я ходжу із задоволенням кожного дня. У ній мені подобаються уроки, вчителі, мій клас та мої дружні однокласники. Школа хоч і старенька, але затишна.

Я дуже люблю свою школу!

Щербатюк Юлія

Наша школа для нас – це наша друга домівка. Коли я прийшла до школи, вона здалася мені дуже великою. Ми були схвильовані. Для нас тоді все було нове в школі. Ми пишалися тим, що стали школярами. Сьогодні ми уже шестикласники. Учителі дбають про нас. От тільки школа з кожним роком для нас стає все меншою, але ще більше рідною.

Єгорова Ірина

За шість років навчання школа стала мені другою домівкою, а класний керівник – другою мамою. Скоро моїй школі 50 років. Я бажаю їй вивчити ще багато дітей.

Тарнавська Юлія

Цікаво, якою школа була колись і що змінилося до цього дня? Я з нетерпінням чекаю, щоб подивитися фотографії минулих років і дізнатися більше про свою школу.

Завацька Марина

Непомітно прийшла осінь. Час збиратися до школи. Там на нас чекають учителі, друзі, однокласники. Чекає рідна школа, клас, у якому ми навчаємося. Сама школа невеличка, але затишна, охайна. У ній колись навчалися моя мама, мій дядько, тепер навчаюся і я. Мені в ній спокійно й хороше. Тут пройде ще не один рік нашого дитинства.

Мацюк Максим

Школі віддано 30 років – є що згадати і про що розповісти. А от коли буваю десь далеко, то згадую свої свята й будні…

У школу бігала з п’яти років разом із своєю сестрою Валею. Дуже привітно відносились до мене школярі й вчителі. Для мене малої школа видавалась великою й дуже людною. До першого класу йшла з великою радістю й любила вчитися. Найсвітліші спогади зринають про кілька різновікових груп співочого хору. На сцені клубу щебзаводу майстерно співали під керівництвом Чекмишева хори молодших, середніх та старших класів. Співала вся школа.

Скільки радості в наших дитячих душах породили походи всієї школи до лісу Дубковецького, до музею Здобутку Жовтня та уявні ігри – бої у Ворончику.

Дуже любили ми веселі змагання з ручного м’яча на великих перервах, коли змагались класи, а уболівала вся школа.

Незабутнє враження залишилось про триденний піший похід слідами Корсунь-Шевченківської битви під керівництвом Проценко Р.Ф.

Училися трудитися при зборі металолому й макулатури. Доглядали дослідні ділянки і географічний майданчик, точили вироби на станках.

А найбільше тепла в душі дітейнаші вчителі. Скромні і справедливі, вимогливі і добрі, щирі трудівники:Проценко Р.Ф., Гординська Г.С., ГорпинченкоМ.І., Чорноволенко Ф.В. та багато інших. Спасибі їм за науку, ласку і добро!

Когут О.В., випускниця школи, учитель початкових класів
Кiлькiсть переглядiв: 4831

Коментарi