• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Візитка навчального закладу

Тальнівська гімназія №3

Тальнівської міської ради Тальнівського району Черкаської області

Адреса: 20401, м. Тальне, провулок Робітничий, 1, Тальнівський район, Черкаська область

Телефон: 3-24-57

e-mail: talnezosh3@gmail.com

Вебсайт: http://talne-school3.edukit.ck.ua

Директор: Штобза Людмила Олексіівна

Приміщення школи збудовані в 1947, 1948, 1968 роках.

Кількість класних кімнат – 9, навчальних кабінетів – 8, створено методичний кабінет, батьківську світлицю, логопедичний пункт, кабінети практичного психолога та соціального педагога, кімнату психологічного розвантаження.

До послуг учнів тренажерна кімната, футбольне поле із штучним покриттям та поле для проведення змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч», 2 мініфутбольних поля, волейбольний і баскетбольний майданчики.

У школі працює харчоблок із обідньою залою на 40 місць. Вартість харчування у 2019-2020 навчальному році становила 16 грн. Всіма видами харчування охоплено 100% дітей. Харчоблок забезпечено обладнанням у достатній кількості. Наявні: плита електрична чотирьохкомфоркова, , м’ясорубка електрична ,електродухова шафа, холодильне обладнання – 2 од., потребує заміни вентиляційна система, необхідно оновити посуд, меблі. Харчування дітей пільгових категорій (19 осіб) здійснюється за кошти місцевого бюджету.

У наявності є 17 електронних програмно-методичних засобів, 5 з них придбано за бюджетні кошти у 2020 році.

Створено сучасний навчально-комп’ютерний клас, в цьому році в ньому проведені необхідні ремонти. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 2 учні навчального закладу. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, застосовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

У школі навчається 126 учнів.

Освітній процес забезпечує 18 вчителів (2 вчителі-сумісники), з них :

2- мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

13 - «спеціаліст І категорії»,

2 - «спеціаліст ІІ категорії»,

1 - спеціаліст

Для задоволення освітніх запитів учнівської молоді в школі функціонує 14 різноманітних гуртків, в тому числі заняття проводяться працівниками ДЮСШ, МБДЮ.

Навчальний заклад працює за принципом «Домашня школа», реалізуються педагогічні ідеї О.А. Захаренка, функціонує творча група «Втілення ідей О.А. Захаренка». Організовано роботу щодо оформлення навчального закладу та його території, враховуючи ідеї школи над Россю; надбання великого педагога взято за основу оформлення методичного кабінету.

У конкурсі «Школа року», спартакіаді школярів серед навчальних закладів громади школа посіла третє місце.

Перше місце – у конкурсі волонтерських загонів.

Команда закладу взяла участь у фіналі обласної та Всеукраїнської онлайн-гри «Сокіл»(«Джура 2020») у середній віковій групі.

Костюшина Надія ,учениця 9 класу ,посіла третє місце в обласній олімпіаді з трудового навчання, Школянський Амір та Бондаренко Володимир –призери чемпіонату України з футзалу, Біліченко Маргарита ,чемпіонка області з боксу,Ноздровська Світлана,переможниця ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Овсяннікова Марія, переможець обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка», Бершадька Ульяна, друге місце у Всеукраїнському конкурсі «Знай та люби свій рідний край», Литус Софія ,друге місце у Всеукраїнських змаганнях із спортивних бальних танців. Бершадська Ульяна занесена до Книги Пошани обдарованої молоді Черкащини

Чемпіонами України та області з футболу стали 5 учнів закладу.

Безпалий О. П.,учитель історії, став переможцем у першому (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2020 » у номінації «Історія»,Коваль Н.О. підготувала призера обласної олімпіади з трудового навчання ,Дозорець Л.А.,учитель початкових класів, та Коханівська Д.В.,учитель географії та біології,здобули призові місця за підсумками обласного конкурсу цифрових ресурсів та нагороджені Сертифікатами.

Створено умови для навчання в 1-3 класах згідно з вимогами Нової української школи. За програмою НУШ у 2018-2019 н.р. виділено 108699 грн, у 2019-2020 н.р. – 54341 грн, у 2020-2021 н.р. – вже витрачено 29770 грн.

З 2020-2021 навчального року організоване інклюзивне навчання у 5 та 8 класах .

Площа земельної ділянки – 1,9 га, на ній розміщені каштановий гай та фруктовий сад, створено екологічну стежку, облаштовано зону відпочинку «Камінці», клас на природі з фонтаном.

За останні роки здійснено ремонт опалювальної системи, замінено 51 вікно з енергозберігаючими склопакетами, проведено ремонт футбольного поля із штучним покриттям, добудовано 2 веранди, на дахах встановлено гребні, замінено фронтон тощо. Загальні витрати на проведення вказаних робіт становлять 164 тис.грн. За кошти батьків відремонтовано класні кімнати, щебеневий завод виділив 34 тис.грн на ремонт футбольного поля із штучним покриттям та придбання дитячих костюмів для участі команди школи у фіналі обласної військово-патріотичної гри «Джура».

Кiлькiсть переглядiв: 735

Коментарi